Історія школи

ЗОШ І-ІІІ ст. №11 працює з 07.10.1974 року, згодом реорганізовувалася в центр естетичного виховання, спеціалізовану школу, навчально-виховний комплекс, школу-колегіум.  У 2009 році школа відсвяткувала свій 35-річний ювілей. За роки свого існування стала справжнім освітнім, соціальним та культурним осередком не тільки 40-го мікрорайону, а й міста. 17 років очолював школу Шпалерчук Володимир Семенович.

З  23.08.2005  року директором стала Мороз Марія Хомівна, вчитель української мови та літератури, «вчитель-методист», відмінник освіти України.

За час свого існування школа здобула визнання в освітянському середовищі:

Лауреат Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України -2006»  в номінації  «ШКОЛА УСПІХУ»;

Лауреат V Всеукраїнської виставки-фестивалю “Обдаровані діти України”(2011 рік);